ZDRUŽENJE SODNIKOV - vodstvo, člani

častni predsednik - Anton Žumer

častna člana - Mijo Ribič, Ludvik Smrekar

 

predsednik - Igor ČEGOVNIK (DGMŽ Ravne na Koroškem)

podpredsednik - Jože LOČNIŠKAR (DRMŽ Jesenice)

tajnik - Andrej METERC (DRMŽ Jesenice)

blagajnik - Mirko Žurbi (DGMŽ Škofja loka)

vodje pododborov

kunci - Tomaž Klinar (DRMŽ Jesenice)

perutnina - Stane KOROŠEC (DGMŽ Kranj)

golobi - Danilo Peternik (DGMŽ Ptuj)

morski prašički - Tomaž Benedik (DGMŽ Škofja loka)

SODNIKI ZA KUNCE

Sodniki za kunce:

Mihael Benetek, Pod Ostrim vrhom 5, 1420 Trbovlje, 041/505 595

Tomaž Benedik, Tenetiše 80, 4204 Golnik, 041/615 340, tomaz.benedik@gmail.com

Ludvik Smrekar, Krčevina 104, 2250 Ptuj, 041/261 033, l.smrekar@siol.net

Jernej Švigelj, Kamnik pod Krimom 248, 1352 Preserje, 051/639 184, 15061816@users.siol.net

Stojan Jamnikar, Gosposvetska 4, 2392 Mežica, 041/930 618, stojan.jamnikar@gmail.com

Milan Marin, Markišavci 25, 9000 Murska Sobota, 041/228 613

Tomaž Klinar, Hrušica 113, 4276 Hrušica, 031/304043, tom.klinar(at)gmail.com

Dušan Suhadolnik, Zaloška 299, 1129 Zalog, 041/495 920, dusan.suhadolnik@siol.net

Marjan Ernestl, Račica 2a, 1434 Loka Zid.Mostu, 031/214455, reks.marjan@gmail.com

Branko Pistotnik, Opekarna 20, 1420 Trbovlje, 031/527 297

Jože Ločniškar, Žlebe 30, 1215 Medvode, 041/677 577, joze.loc20@gmail.com

Andrej Meterc, Rečiška 57a, 4260 Bled, 041/817 386, andrej.meterc@gmail.com

Borut Ernestl, Študljanska 87, 1230 Domžale, 041 601307, borut.ernestl@gmail.com

Stane Novak, Mizarska 1, 3210 Slovenske Konjice, 041 535197, stane.novak@snaga.si

 

 

SODNIKI ZA GOLOBE

Sodniki za golobe:

Mirko Žurbi, Podgorje 61c, 1241 Kamnik, 041/460 165, mirko.zurbi@gmail.com

Jožef Plohl, Cvetkovci 45, 2273 Podgorci, 070/869 751, 031 369779, plohl.joze1@gmail.com

Ivan Ledinek, Pameče 111, 2380 Slovenj Gradec, 041/426 289

Igor Čegovnik, Dolga Brda 39, 2391 Prevalje, 041/809 214, cegovnik_igor@yahoo.de

Dušan Pikulič, Miklošičeva 77, 9000 Murska Sobota, 041/557 773, dedal.ms(at)siol.net

Marjan Lorber, Petrovičeva ul. 12, 2000 Maribor, 031 418 691

Shaip Sadiku, Stara Vrhnika 160, 1360 Vrhnika, 041/370 139, sadikush(at)gmail.com

Boštjan Perko, Mestni trg 16, 1294 Višnja Gora, 031/564 530, bperko70@gmail.com

Danilo Peternik, Ulica Jožefe Lackove 1a, 2250 Ptuj, 041/311 360, danilo.peternik@gmail.com

Stanislav Plohl, Cvetkovci 72a, 2273 Podgorci

SODNIKI ZA PERUTNINO

Sodniki za perutnino:

Stane Korošec, Orehovlje 18, 4000 Kranj, 041/724123, korosec.stanislav@gmail.com

Jože Breznik, Krnice 23, 1430 Hrastnik, 041/469 686, joze.breznik@yahoo.com

Rudi Zorman, Celovška 29, 2392 Mežica, 051/317 251

Sanja Stropnik, Žebnik 19, 1433 Radeče, 051 268 784, sanja.stropnik@gmail.com

Džoni Kočivnik Lesjak, Prelska 46a, 3320 Velenje, 031 431 908, dzoni.kocivnik@gmail.com

SODNIKI ZA MORSKE PRAŠIČKE

Sodniki za morske prašičke:

Tomaž Benedik, Tenetiše 80, 4204 Golnik, 041/615 340, tomaz.benedik@gmail.com

Ludvik Smrekar, Krčevina 104, 2250 Ptuj, 041/261 033, l.smrekar@siol.net