Državna razstava 2016 - Celje

NAJBOLJSI_GOJITELJI_IN_DRUS..xls

Fotografije Celje 2016

DRŽAVNA RAZSTAVA 2014

NAGRAJENE ŽIVALI na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI - GORNJA RADGONA

 

KUNCI

PRVAKI PASEM na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI

 

 

1 ORJAŠKI LISEC ( črno-bela) 97 Kebe Alojz

2 MODROSIVI DUNAJČAN 97 Kokol Zvonko

3 MODRI DUNAJČAN 97 Podvršnik Peter

4 HOLANDEC ( črna) 97 Podvršnik Peter

5 HERMELIN ( M.O. ) 97 Podvršnik Peter

6 OŽGANEC (črno-ožgana) 97 Pogačnik Miro

7 MODRI DUNAJČAN 97 Smrekar Ludvik

8 ORJAK ( Bela ) 97 Turk Bogdan

9 SIVI DUNAJČAN 97 Vrečko Venčeslav

10 BELI NOVOZELANDEC 97 Zaletelj Henrik

11 ORJAK ( SIVA ) 97 Zver Tomaž

12 TIRINGER 96,5 Bečaj Drago

13 MALI OVNAČ (SIVA) 96,5 Benedik Tomaž

14 VELIKI SVETLI SREBREC 96,5 Burnik Franc

15 BELORESAVEC ( črna) 96,5 Gobar Alojz

16 DEILENAAR 96,5 Gobar Alojz

17 KASTOR REKS 96,5 Jamnikar Stojan

18 BELI NOVOZELANDEC 96,5 Kadiš Ivan

19 BELI DUNAJČAN 96,5 Kokol Zvonko

20 VELIKI SVETLI SREBREC 96,5 Marin Milan

21 OBARVANI PRITLIKAVI (beloresata) 96,5 Marin Milan

22 MALI ČINČILA 96,5 Pirnat Avguštin

23 HERMELIN ( R.O. ) 96,5 Podvršnik Peter

24 RDEČI NOVOZELANDEC 96,5 Režonja Janez

25 MALI SREBREC ( rumena) 96,5 Sadar Janez

26 OVNAČ (siva) -96,5 Šarkanj Aleksander

27 ORJAK ( SIVA ) 96,5 Zver Tomaž

28 VELIKI ČINČILA 96 Knez Alojz

29 BELI REKS 96 Matko David

30 HOLANDEC ( črna) 96 Pogačnik Miro

31 PRITLIKAVI OVNAČ ( siva ) 96 Reberšak Sašo

32 OBARVANI PRITLIKAVI (črno-ožgana) 96 Rojnik Franc

33 PRITLIKAVI OVNAČ ( siamska) 96 Stražišnik Jože

34 ORJAŠKI LISEC ( črno-bela) 96 Torkar Roman

35 HAVANA 96 Zore Erno

 

 

 

KOLEKCIJA PRVAKOV - KUNCI

 

1 BELI NOVOZELANDEC 385 Kadiš Ivan

2 HOLANDEC ( črna) 385 Podvršnik Peter

3 TIRINGER 384,5 Bečaj Drago

4 MODRI DUNAJČAN 384,5 Smrekar Ludvik

5 ORJAK ( Bela ) 384 Turk Bogdan

6 VELIKI SVETLI SREBREC 384 Burnik Franc

7 MEKLENBURŠKI LISEC ( SIVA) 384 Ferk Aleksander

8 DEILENAAR 384 Gobar Alojz

9 SIVI DUNAJČAN 384 Rojnik Franc

10 OŽGANEC (črno-ožgana) 383,5 Černjak Peter

11 ALASKA 383,5 Ščernjavič Marjan

12 KUNA REKS ( modra ) 383 Janežič Ivan

13 PRITLIKAVI OVNAČ ( siva ) 383 Podvršnik Peter

14 BELORESAVEC ( črna) 382,5 Gobar Alojz

15 ORJAŠKI LISEC ( črno-bela) 382,5 Torkar Roman

16 VELIKI ČINČILA 382 Knez Alojz

17 HERMELIN ( R.O. ) 382 Podvršnik Peter

18 MALI OVNAČ (SIVA) 381,5 Benedik Tomaž

19 RDEČI NOVOZELANDEC 381,5 Režonja Janez

20 OBARVANI PRITLIKAVI (črno-ožgana) 381 Fingšut Beno

21 OBARVANI PRITLIKAVI (beloresata) 381 Marin Milan

22 HAVANA 381 Zore Erno

 

 

ZLATA KOLEKCIJA - KUNCI

 

1 ORJAK ( SIVA ) 386 Zver Tomaž

2 MALI ČINČILA 384,5 Pirnat Avguštin

 

 

 

GOLOBI

PRVAKI PASEM na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI

 

1 RIMLJAN ( bela ) 97 Posch Herman

2 CESTAR ( modra ) 97 Bažika Viktor

3 LAHORA ( črna ) 97 Plohl Valerija

4 SLOVENSKI BELOGLAVČEK (črna) 97 Pleško Nace

5 PISMONOŠA ( modra ) 97 Pirnat Avguštin

6 KING (recesivno rdeča) 97 Somi Ladislav

7 OBRATNOKRILNI GOLŠAR (rdeča) 97 Ledinek Ivan

8 POMERANSKI GOLŠAR (črna) 97 Jankovič Ivan

9 KOROŠKI GALEBČEK (bela) 97 Čegovnik Igor

10 PRIŠTINSKI DUNEK ( črno lisasta) 97 Shaip Sadiku

11 CARIER (črna) 97 Srpak Dražen

12 SANTINETA (rjavo luskinasta) 97 Zorko Boris

13 SIRSKI JADRALEC ( srebrna) 96 Plohl Denis

14 ANGLEŠKI GOLŠAR ( črna ) 96 Agnič Alojz

15 KALIN ( bakrena ) 96 Gabrejna Matija

16 JUŽNONEMŠKI ŠČITASTI (črna) 96 Gostan Ladislav

 

 

PRVAKI BARVE na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI - GOLOBI

 

1 KING ( bela ) 97 Čemažar Jože

2 KING ( modra) 97 Somi Ladislav

3 ANGLEŠKI GOLŠAR ( bela ) 96 Agnič Alojz

4 POMERANSKI GOLŠAR (rdeče pepelnata) 96 Jankovič Ivan

5 KOROŠKI GALEBČEK (rdeče lisasta) 96 Čegovnik Igor

6 KOROŠKI GALEBČEK (barvnorepi modra) 96 Čegovnik Igor

7 SLOVENSKI BELOGLAVČEK (rdeča) 96 Plohl Sandi

 

 

KOLEKCIJA PRVAKOV - GOLOBI

 

1 LAHORA ( črna ) 384 Plohl Valerija

2 KOROŠKI GALEBČEK (bela) 384 Čegovnik Igor

3 CARIER (črna) 384 Srpak Dražen

4 KING ( bela ) 383 Čemažar Jože

5 POMERANSKI GOLŠAR (črna) 383 Jankovič Ivan

6 OBRATNOKRILNI GOLŠAR (rdeča) 97 Ledinek Ivan

7 PISMONOŠA ( modra ) 382 Pirnat Avguštin

8 SANTINETA (rjavo luskinasta) 382 Zorko Boris

9 RIMLJAN ( bela ) 381 Posch Herman

10 SLOVENSKI BELOGLAVČEK ( rumena ) 381 Pleško Nace

11 SLOVENSKI BELOGLAVČEK ( črna ) 381 Žurbi Miro

12 KOROŠKI GALEBČEK (barvnorepi modra) 381 Čegovnik Igor

 

PERUTNINA

PRVAKI PASEM na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI

 

1 AMROCKS KOKOŠ (črtasta) 96 FERENCEK Janez

2 MADRAŠKA KOKOŠ (IZVIRNA) 96 JAMNIK Matjaž

3 VELSUMSKA KOKOŠ ( RJASTA) 96 BRANK Miroslav

4 VELSUMSKA KOKOŠ PRITLIKAVA (RJASTA) 96 BRANK Miroslav

5 VIANDOTSKA KOKOŠ PRITLIKAVA (GRAHASTA) 96 ŠIKET Ladislav

6 FAZAN ( rdeče zlata) 96 NOVAK Branko

 

 

DRUŽINA PRVAKOV - PERUTNINA

 

1 VIANDOTSKA KOKOŠ PRITLIKAVA (GRAHASTA) 287 ŠIKET Ladislav

 

 

MORSKI PRAŠIČKI

PRVAKI PASEM na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI

 

1 KRATKODLAKI (črna) 97,5 Benedik Ana

2 KRATKODLAKI (dalmatinska) 97,5 Benedik Tomaž

3 TEKSEL ( dvobarvni ) 97,5 Benedik Ana

4 ŠELTI ( dvobarvni) 97,5 Benedik Ana

5 AGUTI (srebrna ) 97 Benedik Ana

6 KRATKODLAKI (himalaja) 97 Benedik Ana

7 US TEDDY ( enobarvni) 97 Benedik Tomaž

8 KORONET ( dvobarvni ) 97 Benedik Tomaž

9 MERINO ( dvobarvni) 97 Benedik Ana

10 AGUTI (oranžna ) 96,5 Benedik Ana

11 KRATKODLAKI (čokoladna) 96,5 Obu Andreja

12 ANGLEŽ (aguti zlata ) 96,5 Podvršnik Lucija

 

 

KOLEKCIJA PRVAKOV - MORSKI PRAŠIČKI

 

1 KRATKODLAKI (čokoladna) 384,5 Obu Andreja

2 ŠELTI ( dvobarvni) 386,5 Benedik Ana

 

 

ZLATA KOLEKCIJA - MORSKI PRAŠIČKI

 

1 KRATKODLAKI (črna) 387,5 Benedik Ana

2 TEKSEL ( dvobarvni ) 386,5 Benedik Ana

3 US TEDDY ( enobarvni) 386,5 Benedik Tomaž

4 KORONET ( dvobarvni ) 386 Benedik Tomaž

 

 

 

PRVAKI PASEM na 17.DRŽAVNI RAZSTAVI - PTICE - I.MESTO

 

1 ZEBRICA (normal ) 91 Kavaš Darko

2 JAPONSKI GALEBČEK ( rumena) 90 Virag Štefan

3 Gould amadina ( rdeče glava ) 90 Virag Štefan

4 Nimfa 91 Kavaš Darko

5 Berg ( standardna ) 91 Žurbi Mirko

6 Kalifornijska prepelica ( rjava ) 91 Trost Ivan

7 Japonska prepelica ( rjava ) 91 Kotnik Milan

FOTOGRAFIJE - GORNJA RADGONA 2014

Page 1 of 1