NAUSPEŠNEJŠA DRUŠTVA

Društva:

1999 DGMŽ Kranj

2000 DGMŽ Kranj

2001 DRMŽ Brežice

2002 DRMŽ Jesenice

2003 DGMŽ Murska Sobota

2004 KTZV Villach Arriach (Ivančna Gorica)

2005 DGPMŽ Laško

2006 DGPMŽ Laško (juniorji)

2007 K2 Villach (Jesenice)

2008 K2 Villach (Jesenice)

2009 DGPMŽ Laško

2010 DGMŽ Murska Sobota

2011 K6 St. Veit (DGPMŽ Laško)

2012 K3 Spittal (DGPMŽ Laško)

2013 DGMŽ Murska Sobota

2015 DGMŽ Murska Sobota

2017 K6 St. Veit (DGMŽ Murska Sobota)

NAJLEPŠI KUNCI

Posamično:

1999 Sivi dunjačan 97 točk S. Medved (Krka NM)

2000 Hermelin RO97 točk M. Žabkar (Trbovlje)

2001 Burgundec  97 točk F. Jug (Trbovlje)

2002 Orjak  97 točk S. Pirc (Kranj)

2003 Beli reks  97 točk B. Račič (Brežice)

2004  Sivi orjak  97 točk  A. Gobar (Murska Sobota)

2005 Castor reks 97,5 točk M. Halej Jamnikar (Ravne na Koroškem)

2006 Beli novozelandec 98 točk Ivan Kadiš (Ravne na Koroškem)

2007 Hermelin MO 97 točk Ramona Loipold (K-3 Spittal Avstrija)

2008 Havana reks 97 točk Branko Pajk (Ivančna Gorica)

2009 Satin 97 točk Graziano Sushmel (AAFVG Italija)

2010 Črni dunajčan 97 točk Zvonko Kokol (Maribor)

2011 Obarvani pritlikavec (siva) 97 točk Venčeslav Vrečko (Ptuj)

2012 Modri reks 97,5 točk Erwin Smole (K2 Villach)

2013  Zajčar  97 točk  Stane Novak (Dravinjska dolina)

2015 Orjak 97,5 točk Tomaž Zver (Murska Sobota)

2017 Zajčar 97 točk Jožica Žulič (Jesenice)

17. slovenski superpokal za kunce - Jesenice 4. - 5. november 2017

 

Mesto

Društvo

Seštevek ocen

Neocenjenih živali

Gojiteljev/pasem

1.

K6 ST. VEIT/GLAN I

962

/

5/5

2.

K3 SPITTAL II

959

/

5/5

3.

AAFVG

957,5

/

6/7

4.

MURSKA SOBOTA

957

/

5/6

5.

K6 ST. VEIT/GLAN II

952

/

5/6

6.

JESENICE I

866,5

1

7/8

7.

K3 SPITTAL I

862

1

7/5

8.

NOVO MESTO

861

1

9/10

9.

JESENICE II

857,5

1

9/10

10.

LAŠKO

855,5

1

4/5

11.

IVANČNA GORICA

769

2

6/9

12.

VRHNIKA II

764

2

5/8

13.

VRHNIKA I

764

2

6/7

14.

LJUBLJANA MOSTE - POLJE

764

2

7/6

15.

JESENICE III

670

3

6/8

 

Mesto

Pasma

Gojitelj

Št. točk

1.

ZAJČAR (77)

Jožica ŽULIČ

97

2.

ORJAK (90)

Alojz PAJK

97

3.

OB. PRITLIKAVEC (21)

Heinz PETSCHARNIG

97

4.

PR. OVNAČ (61)

Alfred BERNHARD

97

5.

ANGORA (55)

Walter MANZON

97

 

 

16. slovenski superpokal za kunce - Mele pri Gornji Radgoni 2015

 

Mesto

Pasma (kletka)

Gojitelj - Društvo

točk

1.

ORJAK siva (61)

Tomaž ZVER - M. Sobota

97,5

2.

OŽGANEC črnoožgan (26)

Franz EBNER - K3

97

3.

ZAJČAR kostanjeva (45)

Jožica Žulič - Jesenice

97

4.

OBARV. PRIT. siva (63)

Tibor LEBAR - M. Sobota

97

5.

V. SVETLI SREBREC (10)

Izidor JERIČ - Odranci

97

 

Mesto

Društvo

Seštevek ocen

Neocenjenih živali

Pasem/

Gojiteljev

1.

MURSKA SOBOTA 1

966,5

/

8/8

2.

PTUJ

961

/

9/5

3.

K-3 SPITTAL - GMÜND 2

960

/

7/5

4.

CAVIAS REX KLUB

960

/

5/4

5.

MURSKA SOBOTA 2

959,5

/

8/7

6.

MURSKA SOBOTA 3

959

/

7/6

7.

KOROŠKA

959

/

6/6

8.

PRAGERSKO

959

/

6/4

9.

MARIBOR

958,5

/

8/6

10.

JESENICE

957

/

8/7

11.

FELDBACH

955,5

/

5/5

12.

DRAVINJSKA DOLINA

954,5

/

8/6

13.

VRHNIKA 3

953

/

8/6

14.

LAŠKO

953

/

6/5

15.

ODRANCI 2

951

/

6/6

16.

VRHNIKA 4

949

/

6/7

17.

K-3 SPITTAL - GMÜND 1

864

1

5/4

18.

ODRANCI 1

861

1

7/6

19.

ŽALEC

855,5

1

9/6

20.

VRHNIKA 2

855,5

1

7/7

21.

VRHNIKA 1

759

2

6/6

22.

BELTINCI

755,5

2

5/5

 

 

KATALOG - 16. slovenski superpokal za kunce

Page 1 of 1

14. SLOVENSKI SUPERPOKAL ZA KUNCE - Celje 2012

Mesto

Društvo

Seštevek ocen

Neocenjenih živali

Gojiteljev/pasem

1.

K-3 SPITTAL II

959

/

6/7

2.

LAŠKO

958

/

7/8

3.

CAVIAS REX KLUB I

957,5

/

5/6

4.

K-6 ST. VEIT

956,5

/

6/6

5.

VELENJE

955,5

/

5/6

6.

MURSKA SOBOTA

955

/

6/8

7.

MARIBOR

954

/

5/8

8.

GOJITELJ MIKLAVŽ

954

/

5/5

9.

CAVIAS REX KLUB II

953,5

/

6/7

10.

LJUBLJANA MOSTE-POLJE

951,5

/

5/7

11.

DRAVINJSKA DOLINA

951

/

8/8

12.

K-1 KLAGENFURT

864,5

1

5/6

13.

K-2 VILLACH II

863,5

1

7/8

14.

K-2 VILLACH I

862

1

8/9

15.

JESENICE

859,5

1

9/9

16.

ODRANCI

859

1

7/8

17.

K-3 SPITTAL I

762

2

5/6

 

Kunci posamezno:

Mesto

Pasma

Gojitelj

Št. točk

1.

Modri reks (42)

Erwin SMOLE  K2

97,5

2.

Ožganec (95)

Adolf WORDEL  K1

97

3.

Modri dunajčan (48)

Heinrich BUGELNIG  K2

97

4.

Kastor reks (77)

Viljem KIKEC - Odranci

96,5

5.

Prit. ovnač (60)

Andrej METERC - Jesenice

96,5